Parents

Informácie pre rodičov

V detskom svete ponúkame mix zábavy, vedomostí, tvorivých nápadov a užitočných tipov pre deti vo veku 7 až 11 rokov.

Vaše deti preskúmajú svet pirátov, rytierov alebo čarodejníkov, kde sami nájdu impulzy a kreatívne myšlienky. Okrem toho si môžu prečítať ako sa vyrába lepiaca tyčinka Pritt.

Svet dobrodružstiev a fantázie

Pozývame vaše deti do sveta plného dobrodružstiev, fantázie, čarov a mágie. Dozvedia sa tu mnoho zaujímavých informácií o rytieroch, mágoch, obroch alebo vílach. Okrem zaujímavých vedomostí sa tu môžu inšpirovať, pustiť svoju fantáziu a vytvoriť si svoje vlastné magické príbehy.

Tvorivé nápady

V tejto časti nájdu vaše deti širokú paletu tvorivých nápadov a myšlienok. Naša ponuka zahŕňa nápady na Vianoce ale aj na Veľkú noc.

Darčeková krabička sobíka Rudolfa, koruna alebo veľkonoční zajačikovia. Vaše deti tu isto nájdu skvelé nápady. Pozrite sa spolu na obrázky a vyberte ten pravý nápad pre vaše dieťa. Len jedným kliknutím myši sa môžete dozvedieť viac informácií a ihneď môžete začať vyrábať.

Majstrovanie s kamarátmi

Občas je pre deti dôležité aby pri niektorých aktivitách videli aj iné deti. V tejto časti ponúkame vašim deťom príbehy dvoch ďalších detí  – 8 ročnej Nikolky a 10 ročného Filipa. Nechajte ich inšpirovať sa a možno sa s radosťou vrhnú na výrobu svojich vlastných vtáčikov alebo pirátskych ďalekohľadov.

Pritt TV

V Pritt TV si môžu vaše deti pozrieť ako vyrobiť napríklad hrad pre odvážnych rytierov  alebo mini futbal. Pracovný postup je tu opísaný krok po kroku. Výroba ich majstrovských diel bude ešte jednoduchšia.

Továreň na lepidlá

Skoro každé dieťa pozná lepiacu tyčinku Pritt Stick. Avšak len niekoľko z nich vie, z čoho je tyčinka vyrobená a ako sa vyrába. V tejto časti si môžu vaše deti prečítať niekoľko zaujímavých informácií z pozadia výroby lepiacej tyčinky Pritt.