Ocenenia

Naše ocenené produkty

Všetky naše produkty sú vyrábané pri najvyšších štandardoch. Pozrite sa na niekoľko našich produktov, ktoré sú medzinárodne odporúčané – pre ich funkčnosť a/alebo vynikajúci dizajn.

Bio materiál roku 2010

Pritt ECOmfort Roller je prvý korekčný roller vyrobený z 89% prírodných plastov. V roku 2010 získal 3. miesto na súťaži Hanover Fair.

ECOmfort je:

  • inovatívny
  • efektívny: 8,5 m páska opraví až 3400 písmen
  • bez zápachu

Ponúka tiež veľmi jednoduché a pohodlné ovládanie (bočná aplikácia & ergonomický tvar) a nezanecháva tiene a okraje.

Víťaz súťaže IF Product Design Award 2007

Pritt Korečné pero bolo v roku 2007 ocenené cenou IF Product Design Award za jeho vynikajúci design. IF Product Design Award je jednou z medzinárodne najuznávanejších ocenení za design.

Víťaz súťaže IF Product Design Award 2006

Pritt Pen – korekčný roller bolo v roku 2006 ocenené cenou IF Product design Award za jeho vynikajúci dizajn. Toto ocenenie je uznaním našej snahy o kvalitu v dvoch oblastiach – funkčnosť a dizajn. Je poctou pre všetkých, ktorí sa podielali na vývoji Pritt Pen – korekčného rollera.

FVKK Výrobok roka 2005

Pritt lepiaci roller Compact Glue (permanentný aj nepermanentný) boli ocenené Nemeckou obchodnou asociáciou v oblasti Plastových výrobkov cenou “Produkt roka 2005”. Produkt bol ocenený za “vynikajúcu funkčnosť a estetický vzhľad.”